•Ipulatifomu eyodwa yezimoto ezimbili
•Ukujula komgodi wohlobo olujwayelekile: 1500-1600mm
•Ubukhulu bemoto: ukuphakama 1450-1500mm, ubude 4900-5000mm
•Ububanzi beplatifomu obungasetshenziswa ngohlobo olujwayelekile: 2200mm
•Umklamo ojwayelekile: 2,000 kg ngesikhala sokupaka
•Ukwelashwa kobuso: ukumbozwa ngempuphu
| Amapharamitha Omkhiqizo | |
| Inombolo Yemodeli | I-CPL-2A |
| Amandla Okuphakamisa | 2000kg/4400lbs |
| Ukuphakama Kokuphakamisa | 1500mm |
| Ukuphakama Komgodi | 1500mm |
| Imodi Yedrayivu | I-Hydraulic |
| Ukunikezwa Kwamandla/Umthamo Wenjini | 380V, 5.5Kw 60s |
| Indawo Yokupaka | 2 |
| Imodi Yokusebenza | Ukushintsha ukhiye |
1. Umkhiqizi we-lift yokupaka izimoto ochwepheshe, Uneminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni. Sizibophezele ekukhiqizeni, ekusunguleni izinto ezintsha, ekwenzeni ngezifiso nasekufakeni imishini yokupaka izimoto ehlukahlukene.
Ulwazi lokupaka olungaphezu kuka-2 .16000, amazwe nezifunda ezingaphezu kuka-100.
3. Izici Zomkhiqizo: Ukusebenzisa izinto zokusetshenziswa ezisezingeni eliphezulu ukuqinisekisa ikhwalithi
4. Ikhwalithi Enhle: Iqinisekiswe yi-CE. Ihlola ngokucophelela yonke inqubo. Ithimba le-QC lochwepheshe ukuqinisekisa ikhwalithi.
5. Isevisi: Usekelo lobuchwepheshe lochwepheshe ngesikhathi sokuthengisa ngaphambi kokuthengisa kanye nesevisi eyenziwe ngokwezifiso ngemva kokuthengisa.
6. Ifektri: Itholakala eQingdao, ogwini olusempumalanga yeShayina, Ezokuthutha zilula kakhulu. Umthamo wansuku zonke ungamasethi angu-500.