1. Umklamo obanzi kabili wezimoto ezine
2. Kwenziwe ngokwezifiso ngokwesakhiwo, Isikhala kanye nokonga izindleko ngenxa yomklamo wayo omncane.
3. Izikhiye zokuphepha ezimbili: okokuqala ziyizitebhisi zokukhiya zokuphepha ezilungisekayo futhi ezinye zizosebenza ngokuzenzakalelayo uma kwenzeka ucingo lwensimbi luqhekeka.
4. Imigwaqo yezindiza ithwala izimoto ezibanzi noma ezincane
Umthamo wokuphakamisa wonke u-5.4000kg
6. Izikhiye zokuphepha ezinezikhundla eziningi kukholomu ngayinye
7.Isilinda esisodwa se-hydraulic esifihliwe
8. Ububanzi be-sheave obukhuphukile kunciphisa ukukhathala kwekhebula
9. Izikhiye zokulwa nokuwa kwemishini zivumela ukuphakama okuningi kokuma
10. Indawo yeyunithi yamandla engenziwa ngokwezifiso
11. Indawo yephaneli yokulawula iyalungiseka
12. Idivayisi yokuvikela ekukhululekeni nasekuphukeni kwentambo yensimbi
13. Ukwelashwa kobuso: ukumbozwa ngempuphu
| Amapharamitha Omkhiqizo | |
| Inombolo Yemodeli | I-CHFL2+2 |
| Amandla Okuphakamisa | 4000 kg |
| Ukuphakama Kokuphakamisa | 1800/2100 mm |
| Ububanzi phakathi kweMigwaqo Yezindiza | 3820mm |
| Khiya Idivayisi | I-Dynamic |
| Ukukhishwa kokukhiya | Ukukhishwa ngogesi okuzenzakalelayo noma ngesandla |
| Imodi Yedrayivu | Ikhebula Eliqhutshwa Ngu-Hydraulic + |
| Ukunikezwa Kwamandla/Umthamo Wenjini | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Indawo Yokupaka | 4 |
| Idivayisi Yokuphepha | Idivayisi Evimbela Ukuwa |
| Imodi Yokusebenza | Ukushintsha ukhiye |
1. Umkhiqizi we-lift yokupaka izimoto ochwepheshe, Uneminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni. Sizibophezele ekukhiqizeni, ekusunguleni izinto ezintsha, ekwenzeni ngezifiso nasekufakeni imishini yokupaka izimoto ehlukahlukene.
Ulwazi lokupaka olungaphezu kuka-2.16000, amazwe nezifunda ezingaphezu kuka-100.
3. Izici Zomkhiqizo: Ukusebenzisa izinto zokusetshenziswa ezisezingeni eliphezulu ukuqinisekisa ikhwalithi
4. Ikhwalithi Enhle: I-TUV, iqinisekiswe yi-CE. Ihlola ngokuqinile yonke inqubo. Ithimba le-QC lochwepheshe ukuqinisekisa ikhwalithi.
5. Isevisi: Usekelo lobuchwepheshe lochwepheshe ngesikhathi sokuthengisa ngaphambi kokuthengisa kanye nesevisi eyenziwe ngokwezifiso ngemuva kokuthengisa.
6. Ifektri: Itholakala eQingdao, ogwini olusempumalanga yeShayina, Ezokuthutha zilula kakhulu. Umthamo wansuku zonke wamasethi angu-500.