1. Isixazululo sokupaka igaraji elingaphansi kwesakhiwo sezindlu zokuhlala nezentengiselwano.
Uhlelo lokupaka lwe-CPT-2 oluhlinzeka ngezindawo zokupaka ezizimele zezimoto ezimbili (EB), izimoto ezimbili (DB), enye phezu kwenye, indawo yokupaka ingafinyelelwa ithambekele (cishe ngama-degree angu-7.5).
3. Umthamo wokulayisha 2000kg.
4. Ipulatifomu engezansi egobile enokuphakama okuphansi komgodi.
5. Ipulatifomu ene-galvanized enepuleti eligoqekayo ukuze kube nokupaka okungcono.
6. Ngisho noma ukufakwa kuncane, izimoto ezimbili zingapakwa kalula phezu komunye nomunye.
7. Izintambo zensimbi zinikeza isivikelo esengeziwe ekuweni.
8. Ukwelashwa kobuso bokumboza nge-powder spray ukuze kusetshenziswe ngaphakathi endlini kushiswe i-galvanizing ukuze kusetshenziswe ngaphandle.
| Amapharamitha Omkhiqizo | |
| Inombolo Yemodeli | I-CPT-2/4 |
| Amandla Okuphakamisa | 2000 kg/5000lbs |
| Ukuphakama Kokuphakamisa | 1650 mm |
| Ngaphezulu | 1650mm |
| Umgodi | 1700mm |
| Khiya Idivayisi | I-Dynamic |
| Ukukhishwa kokukhiya | Ukukhishwa ngogesi okuzenzakalelayo noma ngesandla |
| Imodi Yedrayivu | Uchungechunge Oluqhutshwa Ngu-Hydraulic + |
| Ukunikezwa Kwamandla/Umthamo Wenjini | 380V, 5.5Kw 60s |
| Indawo Yokupaka | 2/4 |
| Idivayisi Yokuphepha | Idivayisi Evimbela Ukuwa |
| Imodi Yokusebenza | Ukushintsha ukhiye |
1. Umkhiqizi we-lift yokupaka izimoto ochwepheshe, Uneminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni. Sizibophezele ekukhiqizeni, ekusunguleni izinto ezintsha, ekwenzeni ngezifiso nasekufakeni imishini yokupaka izimoto ehlukahlukene.
2. Ulwazi lokupaka olungaphezu kuka-16000, amazwe nezifunda ezingaphezu kuka-100.
3. Izici Zomkhiqizo: Ukusebenzisa izinto zokusetshenziswa ezisezingeni eliphezulu ukuqinisekisa ikhwalithi
4. Ikhwalithi Enhle: I-TUV, iqinisekiswe yi-CE. Ihlola ngokucophelela yonke inqubo. Ithimba le-QC lochwepheshe ukuqinisekisa ikhwalithi.
5. Isevisi: Usekelo lobuchwepheshe lochwepheshe ngesikhathi sokuthengisa ngaphambi kokuthengisa kanye nesevisi eyenziwe ngokwezifiso ngemva kokuthengisa.
6. Ifektri: Itholakala eQingdao, ogwini olusempumalanga yeShayina, Ezokuthutha zilula kakhulu. Umthamo wansuku zonke ungamasethi angu-500.