1. Ukusebenza Kahle Kwesikhala: Umthamo wokupaka ophindwe kabili endaweni efanayo.
2. Indlela Yokuphakamisa Ugesi noma Umshini Wokuphonsa Ugesi: Ukuphakamisa okunamandla ukuze kube lula ukusebenza.
3. Umklamo Oguquguqukayo: Ungenziwa ngokwezifiso ukuze uvumelane nezinhlobo ezahlukene zezimoto.
4. Izindleko Ezingabizi: Izindleko zokufaka nezokulungisa eziphansi uma kuqhathaniswa nezakhiwo zokupaka ezinezitezi eziningi.
| Inombolo Yemodeli | I-CHPLA2300/CHPLA2700 |
| Amandla Okuphakamisa | 2300kg/2700kg |
| I-voltage | 220v/380v |
| Ukuphakama Kokuphakamisa | 2100mm |
| Ububanzi Obusebenzisekayo Beplatifomu | 2100mm |
| Isikhathi Sokuvuka | Amasekhondi angu-40 |
| Ukwelashwa Okuphezulu | Ukugqoka nge-powder/Galvanizing |
| Umbala | Ongakukhetha |
1. Ngingayi-oda kanjani?
Sicela unikeze indawo yakho, inani lezimoto, kanye nolunye ulwazi, unjiniyela wethu angaklama uhlelo ngokwendawo yakho.
2. Ngingayithola isikhathi esingakanani?
Cishe izinsuku zokusebenza ezingu-45 ngemuva kokuthola inkokhelo yakho kusengaphambili.
3. Iyini into yokukhokha?
I-T/T, LC....