1. Ifakwe uhlelo lokulwa nokuwa. Uma kwenzeka ukwehluleka, ilifti izokhiywa futhi ngeke iwe ngokushesha.
2. Ipulatifomu yokuvikela ukuwela yesitebhisi esincane sokuphakamisa imithwalo kagesi ifakwe izivikelo zokuvikela, ezingandisa inani lezimpahla eziphakanyisiwe futhi zivimbele ukuthi zingawi.
3. Injini esebenza kahle kakhulu, ukusetshenziswa kwamandla aphansi kanye nesilinganiso sokuhluleka esiphansi, okungathuthukisa kakhulu ukusebenza kahle komsebenzi.
| Inombolo Yemodeli | I-CSL-3 |
| Amandla Okuphakamisa | 300kg |
| I-voltage | 220-480v |
| Ukuphakama Kokuphakamisa | 6000mm |
| Usayizi Wepulatifomu | 1400*900mm |
| Uhlelo Lokushayela | I-Hydraulic |
| Izinto zePlatform | Insimbi noma insimbi engagqwali |
| Isimo Sokusebenza | Kokubili ngaphakathi nangaphandle |
| Idivayisi Yokulawula | Ikholomu yokushaya ucingo (efakwe eceleni kwe-lift) kanye nesilawuli esikude (ukucushwa okukhethwa kukho) |
| Ukuma Okuphuthumayo | Inqubo yokuphakamisa nokwehlisa ingamiswa ngokushesha ngokucindezela inkinobho yokumisa ephuthumayo. |
| Idivayisi yokuphepha |
I-Safety Interlock: Khiya ipulatifomu uma ingasalawuleki.
|
| Ukufakwa | Ukufakwa okungenamgodi, okunamathele ngqo phansi kwekhonkrithi (phansi lekhonkrithi elingaphansi kwepulatifomu akufanele libe ngaphansi komhlabathi) |
1. Ngingayi-oda kanjani?
Sicela unikeze indawo yakho, inani lezimoto, kanye nolunye ulwazi, unjiniyela wethu angaklama uhlelo ngokwendawo yakho.
2. Ngingayithola isikhathi esingakanani?
Cishe izinsuku zokusebenza ezingu-45 ngemuva kokuthola inkokhelo yakho kusengaphambili.
3. Iyini into yokukhokha?
I-T/T, LC....