1. Yenzelwe ukuphakama okuphansi kophahla
2. Le lifti yokupaka ethambekele yohlobo oluncane ifanelekela indawo enokuphakama okulinganiselwe; ikakhulukazi engaphansi noma emakhoneni efulethi.
Umthamo wokuphakamisa ongu-3.2500kg, ufanelekela i-sedan kuphela
Ipulatifomu yokutsheka engu-4.10 degrees
5. Amasilinda okuphakamisa amanzi amabili aqhutshwa ngqo
6. Iphakethe lamandla e-hydraulic ngalinye kanye nephaneli yokulawula
7. Ingathuthwa noma ithuthwe
8. Iswishi yokhiye kagesi yokuphepha nokuphepha
9. Ukuvala okuzenzakalelayo uma umqhubi ekhulula inkinobho yokhiye
10. Kokubili ukukhishwa kokukhiya kagesi kanye nokwesandla okukhethwa kukho
11. Inzwa yokuthola imoto.
12. Uhlelo lokuxwayisa oluzwakalayo nolukhanyayo.
13. Ukuphakama okuphezulu kokuphakamisa okulungisekayo ukuze kusetshenziswe okuhlukile
14. Ilokhi yokulwa nokuwa kwemishini isendaweni ephezulu
15. Ukuvikelwa kokulayisha ngokweqile kwe-Hydraulic
16. Ipulatifomu ene-galvanized enepuleti lamagagasi ukuze kube nokupaka okungcono
| Amapharamitha Omkhiqizo | |
| Inombolo Yemodeli | I-CHPLB2500 |
| Amandla Okuphakamisa | 2500 kg/5500lbs |
| Ukuphakama Kokuphakamisa | 1800-2100 mm |
| Ububanzi bomzila | 1900mm |
| Khiya Idivayisi | I-Dynamic |
| Ukukhishwa kokukhiya | Ukukhishwa ngogesi okuzenzakalelayo noma ngesandla |
| Imodi Yedrayivu | Iqhutshwa yi-Hydraulic |
| Ukunikezwa Kwamandla/Umthamo Wenjini | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 50/45s |
| Indawo Yokupaka | 2 |
| Idivayisi Yokuphepha | Idivayisi Evimbela Ukuwa |
| Imodi Yokusebenza | Ukushintsha ukhiye |
1. Umkhiqizi we-lift yokupaka izimoto ochwepheshe, Uneminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni. Sizibophezele ekukhiqizeni, ekusunguleni izinto ezintsha, ekwenzeni ngezifiso nasekufakeni imishini yokupaka izimoto ehlukahlukene.
2. Ulwazi lokupaka olungaphezu kuka-16000, amazwe nezifunda ezingaphezu kuka-100.
3. Izici Zomkhiqizo: Ukusebenzisa izinto zokusetshenziswa ezisezingeni eliphezulu ukuqinisekisa ikhwalithi
4. Ikhwalithi Enhle: I-TUV, iqinisekiswe yi-CE. Ihlola ngokuqinile yonke inqubo. Ithimba le-QC lochwepheshe ukuqinisekisa ikhwalithi
5. Isevisi: Usekelo lobuchwepheshe lochwepheshe ngesikhathi sokuthengisa ngaphambi kokuthengisa kanye nesevisi eyenziwe ngokwezifiso ngemva kokuthengisa.
6. Ifektri: Itholakala eQingdao, ogwini olusempumalanga yeShayina, Ezokuthutha zilula kakhulu. Umthamo wansuku zonke ungamasethi angu-500.