1. Kukhulisa ukusetshenziswa komhlaba ngokusebenzisa isikhala esingaphansi komhlaba esime mpo.
2. Kunciphisa ukuminyana kwendawo futhi kuthuthukisa ukubukeka kwendawo.
3. Inikeza indawo yokupaka ephephile nevikelekile esimweni sezulu.
4. Izakhiwo zokuhlala, izindawo zebhizinisi, izakhiwo zamahhovisi, namahhotela.
5. Ilungele izindawo zasemadolobheni lapho isikhala sobuso siphezulu khona.
| Inombolo Yemodeli | I-CSL-3 |
| Amandla Okuphakamisa | 2500kg ngezinga ngalinye |
| Ukuphakama Kokuphakamisa | ngokwezifiso |
| Ukuphakama Okuzivalele | ngokwezifiso |
| Isivinini Esiqondile | 4-6 M/min |
| Ubukhulu Bangaphandle | okwenziwe ngokwezifiso |
| Imodi Yedrayivu | Amasilinda amabili e-Hydraulic |
| Usayizi Wemoto | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Imodi Yokupaka | 1 phansi, 1 ngaphansi komhlaba |
| Indawo Yokupaka | Izimoto ezimbili |
| Isikhathi Sokukhuphuka/Sokwehla | 70 s / 60 s / iyalungiseka |
| Ukunikezwa Kwamandla/Umthamo Wenjini | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Umkhiqizi we-lift yokupaka izimoto ochwepheshe, Uneminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni. Sizibophezele ekukhiqizeni, ekusunguleni izinto ezintsha, ekwenzeni ngezifiso nasekufakeni imishini yokupaka izimoto ehlukahlukene.
2. Ulwazi lokupaka olungaphezu kuka-16000, amazwe nezifunda ezingaphezu kuka-100.
3. Izici Zomkhiqizo: Ukusebenzisa izinto zokusetshenziswa ezisezingeni eliphezulu ukuqinisekisa ikhwalithi
4. Ikhwalithi Enhle: I-TUV, iqinisekiswe yi-CE. Ihlola ngokucophelela yonke inqubo. Ithimba le-QC lochwepheshe ukuqinisekisa ikhwalithi.
5. Isevisi: Usekelo lobuchwepheshe lochwepheshe ngesikhathi sokuthengisa ngaphambi kokuthengisa kanye nesevisi eyenziwe ngokwezifiso ngemva kokuthengisa.
6. Ifektri: Itholakala eQingdao, ogwini olusempumalanga yeShayina, Ezokuthutha zilula kakhulu. Umthamo wansuku zonke ungamasethi angu-500.