Ama-lift emoto eyodwa ye-hydraulic asekelwa kusetshenziswa ipulatifomu esekelwa ngobude nangobubanzi. Isakhiwo esincane, isikhala esincane, isisindo esincane, kulula ukuyihambisa, ukusebenza okuzinzile. Isiteshi sokupompa sekhwalithi ephezulu kanye nezingxenye ze-elekthronikhi, kusetshenziswa i-rack yemishini neye-hydraulic ezikhiyayo, iphephile futhi ithembekile; ayinasisekelo, vele uyifake ngqo phansi.
1. Uhlelo lokuphakamisa uchungechunge oluqhutshwa yi-Hydraulic.
2. Ukukhishwa kwekhiya ngesandla.
3. Indawo ephansi yezingalo zokujikijela ifanelekela ukuma kwezimoto zomjaho.
4. Izikulufo eziqinile/ amaphedi aqinile e-polyurethane kanye nama-adaptha aphezulu mahhala.
5. I-lift inezinketho ezimbili, eziqinile nezihambayo ezinama-caster ahlanganisiwe.
6. Zonke izingxenye zensimbi zigcotshwa ngesihlabathi bese zipendwe nge-primer yokulwa nokugqwala bese zimbozwa ngombala wokuqeda ophezulu.
7. I-Aluminium shell motor, ukushabalalisa ukushisa okusheshayo, ukusebenza kahle okuphezulu kanye nokuphila isikhathi eside kwenkonzo
8. Isitifiketi se-CE
9. Umkhiqizi onamandla, othembekile. Ukukhiqiza kweSeiko, ikhwalithi ephezulu.
| Amapharamitha Omkhiqizo | |
| Inombolo Yemodeli | I-CHSL2500 |
| Amandla Okuphakamisa | 2500 kg |
| Ukuphakama Kokuphakamisa | 1800mm |
| Ukuphakama Okuncane | 140mm |
| Isikhathi Sokuphakamisa | Ama-50s-60s |
| Ukuphakama Okuphelele | 2550mm |
| Amandla Emoto | 2.2kw-380v noma 2.2kW-220v |
| Ingcindezi kawoyela elinganisiwe | 24MPa |
| Isisindo Esiphelele | 850kgs |
ukukhiya ingalo yangemuva
I-helix eyodwa + ithreyi ephakanyisiwe
imoto yeselula
isisekelo seselula
ukukhiya ingalo yangaphambili
Amapuleti aqinile futhi aqinile.
Ukwenza ngokwezifiso efektri, ikhwalithi ephezulu kanye nentengo ephansi.
Ukuthuthukiswa komkhiqizo, okuhlala isikhathi eside.
Ukuphakamisa okuzinzile nokusebenza okulula.
Izinhlobo eziphelele kanye nemininingwane, insizakalo ecatshangelwe kahle ngemuva kokuthengisa
Izidingo zabasebenzisi yizo esiziphishekelayo