1. Lona umkhiqizo owenziwe ngokwezifiso ongenza ngokwezifiso umthwalo ngokwezidingo zamakhasimende akho, usayizi wepulatifomu nokuphakama.
2.Ingaphakamisa izimoto nezimpahla.
3. Ingasetshenziswa ukuphakamisa imoto enamazinga ahlukene, ifanele ukuhamba phakathi kwezitebhisi, kusukela phansi kuya esitezi sokuqala, kuya esitezi sesibili, noma kuya esitezi sesithathu.
4.Sebenzisa amasilinda amabili kawoyela we-hydraulic ukushayela, esebenza kahle, futhi enamandla anele.
5.Uhlelo lokushayela oluqinile noluqinile lwe-hydraulic.
6. Ipuleti lensimbi yedayimane elisezingeni eliphezulu.
7. Isivikelo sokulayisha ngokweqile se-Hydraulic siyatholakala.
8. Ukuvala okuzenzakalelayo uma umqhubi ekhulula inkinobho yokushintsha.
| ngokwezifiso ngokwendawo yakho kanye nezidingo zakho. | |
| Inombolo Yemodeli | I-CSL-3 |
| Amandla Okuphakamisa | 2500kg/ngokwezifiso |
| Ukuphakama Kokuphakamisa | 2600mm/ngokwezifiso |
| Ukuphakama Okuzivalele | 670 mm/okwenziwe ngokwezifiso |
| Isivinini Esiqondile | 4-6 M/min |
| Ubukhulu Bangaphandle | okunqunyiwe |
| Imodi Yedrayivu | Amasilinda amabili e-Hydraulic |
| Usayizi Wemoto | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Indawo Yokupaka | Imoto e-1 |
| Isikhathi Sokukhuphuka/Sokwehla | 70 s / 60 s |
| Ukunikezwa Kwamandla/Umthamo Wenjini | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
Q1: Ungumboni noma ungumhwebi?
A: Singabakhiqizi, sinefektri yethu kanye nonjiniyela.
Umbuzo 2. Iyini imigomo yakho yokukhokha?
A: I-T/T 50% njengediphozithi, kanye ne-50% ngaphambi kokulethwa. Sizokukhombisa izithombe zemikhiqizo namaphakheji ngaphambi kokukhokha ibhalansi.
Umbuzo 3. Iyini imigomo yakho yokulethwa?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Umbuzo 4. Kuthiwani ngesikhathi sakho sokulethwa?
A: Ngokuvamile, kuzothatha izinsuku ezingama-45 kuya kwezingama-50 ngemuva kokuthola inkokhelo yakho kusengaphambili. Isikhathi sokulethwa esithile sincike ezintweni kanye nenani le-oda lakho.
Q7. Isikhathi sewaranti singakanani?
A: Isakhiwo sensimbi iminyaka emi-5, zonke izingxenye ezisele unyaka owodwa.