1. Ifakwe injini ye-servo esheshayo kanye nohlelo lokulawula
3. Ukuqina komoya okuhle, ukulondolozwa kokushisa kanye nokuvimbela umsindo
4. Iqinile futhi ihlala isikhathi eside, ukubukeka okuhle
4. Izindlela eziningi zokuvula
5. Isivinini sokuvula nokuvala esilungisekayo.
| Amandla enjini | 0.75kw/1.5kw/okunye |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 110V/220V/380V |
| Izinto Zephaneli | I-Aluminiyamu Ingxubevange |
| Umbala | Okumhlophe, Okumpunga Okumnyama, Okumpunga Kwesiliva, Okubomvu, Okuphuzi |
| Ubukhulu bephaneli | 40mm |
| Isivinini Sokuvula | 0.8 kuya ku-2.5m/s, elungisekayo |
| Isivinini Sokuvala | 0.8m/s, elungisekayo |
| Ukumelana nomoya | 120km/h |
| Kusetshenzisiwe | imboni yokwakha, ezokuthutha |
1. Ngingayi-oda kanjani?
Sicela unikeze indawo yakho, inani lezimoto, kanye nolunye ulwazi, unjiniyela wethu angaklama uhlelo ngokwendawo yakho.
2. Ngingayithola isikhathi esingakanani?
Cishe izinsuku zokusebenza ezingu-45 ngemuva kokuthola inkokhelo yakho kusengaphambili.
3. Iyini into yokukhokha?
I-T/T, LC....