1. Ithembekile, iyasebenza, kulula ukuyisebenzisa futhi izindleko zokulungisa eziphansi
2. Ipuleti le-aluminium alloy elinomhlangano wokuhlanganiswa kwe-foam ephezulu, lingagcini ukuguquguquka futhi lingagugi
3. Zombili iziphetho zixhunywe ngeketanga lamadombolo, futhi ipuleti lomnyango lixhunywe ngentambo yokuvala, kulula ukulihlanganisa.
| Usayizi womnyango | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 220V/380V |
| Izinto Zephaneli | I-Aluminiyamu Ingxubevange |
| Umbala | Okumhlophe, Okumpunga Okumnyama, Okumpunga Kwesiliva, Okubomvu, Okuphuzi |
| Isivinini Sokuvula | 0.8 kuya ku-1.2m/s, elungisekayo |
| Isivinini Sokuvala | 0.8m/s, elungisekayo |
| Ukumelana nomoya | 28-35m/s |
| Kusetshenzisiwe | imboni yokwakha, ezokuthutha, igaraji lasekhaya |
1. Ngingayi-oda kanjani?
Sicela unikeze indawo yakho, inani lezimoto, kanye nolunye ulwazi, unjiniyela wethu angaklama uhlelo ngokwendawo yakho.
2. Ngingayithola isikhathi esingakanani?
Cishe izinsuku zokusebenza ezingu-45 ngemuva kokuthola inkokhelo yakho kusengaphambili.
3. Iyini into yokukhokha?
I-T/T, LC....