1. Isakhiwo esincane se-valve yezinyawo singasuswa sonke, ukusebenza kahle nangokuthembekile, kanye nokugcinwa okulula;
2. Ikhanda elifakwayo kanye nomhlathi wokubamba kwenziwa ngensimbi ye-Alloy;
Ishubhu eliqondiswe ku-hexagonal elingu-3.S41 elinwetshiwe laya ku-270mm, livimbela ngempumelelo ukuguguleka komgodi o-hexagonal;
4. I-lever yethayi lokucindezela, usizo lokuphatha amathayi ahamba kancane, aphansi futhi aqinile;
5. Umgodi wokulungisa umsizi ogciniwe, okulula ukuwulungisa umsizi ngokwezidingo zekhasimende.
| Amandla enjini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Ububanzi obukhulu besondo | 44"/1120mm |
| Ububanzi obukhulu besondo | 14"/360mm |
| Ukubopha ngaphandle | 10"-21" |
| Ukubopha ngaphakathi | 12"-24" |
| Ukunikezwa komoya | Ibha engu-8-10 |
| Isivinini sokuzungezisa | 6rpm |
| Amandla okuqeda ubuhlalu | 2500Kg |
| Izinga lomsindo | <70dB |
| Isisindo | 295Kg |
| Usayizi wephakheji | 1100*950*950mm |
| Amayunithi angu-24 angalayishwa esitsheni esisodwa esingu-20” | |
1. Susa umoya ethayini.
2. Susa zonke izinsimbi zomthofu emphethweni.
3. Beka ithayi endaweni ekhethiwe, jikelezisa ithayi ngokuphindaphindiwe bese ucindezela ifosholo yethayi phansi, nyathela iphiseli lefosholo yethayi ukuze uhlukanise ngokuphelele ithayi nendandatho yensimbi.
4. Beka umugqa phezu kwe-turntable bese ucindezela i-pedal ye-clamp yesondo ukuze ukhiye umugqa.
5. Faka amafutha eringini engaphakathi yethayi.
6. Donsa ingalo yokuqhaqha ukuze i-roller yangaphakathi ye-chuck inamathele emaphethelweni endandatho yensimbi, bese uvala ingalo yokukhiya eyengeziwe yekhanda nge-telescopic arm lock yekhanda.
7. Sebenzisa i-crowbar ukuze uphakamise ithayi liye ekhanda lokuliphakamisa, unyathele i-turntable pedal ukuze ujikelezise i-chuck, bese ukhipha uhlangothi olulodwa lwethayi.
8. Khipha elinye ithayi ngendlela efanayo.