1. Ngohlobo olunjalo lweModeli, sonke senza ngokwezidingo zamakhasimende. Sidinga ukwazi umthamo womthwalo, ukuphakama kokuphakamisa kanye nosayizi wepulatifomu oyidingayo. Ngemuva kwalokho sizokubalela intengo.
2. Irempu ejwayelekile yenza kube lula ukulayisha nokukhulula impahla.
3. Isiteshi sokupompa esisezingeni eliphezulu senza siphakame futhi siwe kahle kakhulu.
4. Ama-valve angaqhumi, avikela ipayipi le-hydraulic, ukuqhekeka kwepayipi le-anti-hydraulic.
5. Idivayisi evimbela ukuwa kwepulatifomu.
6. I-lifti yemoto enedekhi eliphindwe kabili ephansi eyenzelwe izidingo zamakhasimende.
7. Ukwelashwa kobuso bokumboza nge-powder spray ukuze kusetshenziswe ngaphakathi endlini kushiswe i-galvanizing ukuze kusetshenziswe ngaphandle.
| Amapharamitha Omkhiqizo | |
| Inombolo Yemodeli | I-CSL-3 |
| Amandla Okuphakamisa | isamba esingu-5000kg |
| Ukuphakama Kokuphakamisa | ngokwezifiso |
| Ukuphakama Okuzivalele | ngokwezifiso |
| Isivinini Esiqondile | 4-6 M/min |
| Ubukhulu Bangaphandle | okwenziwe ngokwezifiso |
| Imodi Yedrayivu | Amasilinda amabili e-Hydraulic |
| Usayizi Wemoto | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Imodi Yokupaka | 1 phansi, 1 ngaphansi komhlaba |
| Indawo Yokupaka | Izimoto ezimbili |
| Isikhathi Sokukhuphuka/Sokwehla | 70 s / 60 s / iyalungiseka |
| Ukunikezwa Kwamandla/Umthamo Wenjini | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Umkhiqizi we-lift yokupaka izimoto ochwepheshe, Uneminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni. Sizibophezele ekukhiqizeni, ekusunguleni izinto ezintsha, ekwenzeni ngezifiso nasekufakeni imishini yokupaka izimoto ehlukahlukene.
2. Ulwazi lokupaka olungaphezu kuka-16000, amazwe nezifunda ezingaphezu kuka-100.
3. Izici Zomkhiqizo: Ukusebenzisa izinto zokusetshenziswa ezisezingeni eliphezulu ukuqinisekisa ikhwalithi
4. Ikhwalithi Enhle: I-TUV, iqinisekiswe yi-CE. Ihlola ngokucophelela yonke inqubo. Ithimba le-QC lochwepheshe ukuqinisekisa ikhwalithi.
5. Isevisi: Usekelo lobuchwepheshe lochwepheshe ngesikhathi sokuthengisa ngaphambi kokuthengisa kanye nesevisi eyenziwe ngokwezifiso ngemva kokuthengisa.
6. Ifektri: Itholakala eQingdao, ogwini olusempumalanga yeShayina, Ezokuthutha zilula kakhulu. Umthamo wansuku zonke ungamasethi angu-500.