1. Iqinisekiswe yi-CE ngokwemiyalelo yemishini ye-EC 2006/42/CE.
2. Ingasetshenziswa egaraji lasekhaya, ezindaweni zokuthengisa izimoto kanye nasezindaweni zokupaka zomphakathi.
3. Akukho okuthunyelwe okuzokusiza ukuthi usebenzise isikhala esiningi eduze kwe-lift.
4. Umthamo wokuphakamisa 2700kg/6000lb.
Ububanzi beplatifomu obungasetshenziswa obungu-5.2100mm kwenza kube lula kakhulu ukupaka nokulanda.
I-voltage yokulawula engu-6.24v igwema ukushaqeka kukagesi.
7. Isici sokuphepha sokukhiya esinamandla ukuvikela imoto yakho phakathi nayo yonke inqubo yokuphakamisa noma yokwehlisa.
8. Iqhutshwa ngamasilinda e-hydraulic ngqo, i-equalizer iqinisekisa ukuvumelanisa kanye nezinga leplatifomu.
9. Uhlelo lokukhiya olunezigaba eziningi, uhlelo lokukhiya oluzenzakalelayo kanye nohlelo lokukhulula ukukhiya ngogesi.
10. Ukwelashwa kobuso bokumboza nge-powder spray ukuze kusetshenziswe ngaphakathi endlini kushiswe i-galvanizing ukuze kusetshenziswe ngaphandle.
| Amapharamitha Omkhiqizo | |
| Inombolo Yemodeli | I-CHSPL2700 |
| Amandla Okuphakamisa | 2700 kg |
| Ukuphakama Kokuphakamisa | 2100 mm |
| Ububanzi beplatifomu obusebenzisekayo | 2100mm |
| Khiya Idivayisi | I-Dynamic |
| Ukukhishwa kokukhiya | Ukukhishwa ngogesi okuzenzakalelayo noma ngesandla |
| Imodi Yedrayivu | Iqhutshwa yi-Hydraulic |
| Ukunikezwa Kwamandla/Umthamo Wenjini | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/50s |
| Indawo Yokupaka | 2 |
| Idivayisi Yokuphepha | Idivayisi Evimbela Ukuwa |
| Imodi Yokusebenza | Ukushintsha ukhiye |
Q1: Ingabe ungumkhiqizi?
A: Yebo.
Umbuzo 2. Iyini imigomo yakho yokukhokha?
A: I-T/T 50% njengediphozithi, kanye ne-50% ngaphambi kokulethwa. Sizokukhombisa izithombe zemikhiqizo namaphakheji ngaphambi kokukhokha ibhalansi.
Umbuzo 3. Iyini imigomo yakho yokulethwa?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Umbuzo 4. Kuthiwani ngesikhathi sakho sokulethwa?
A: Ngokuvamile, kuzothatha izinsuku ezingama-45 kuya kwezingama-50 ngemuva kokuthola inkokhelo yakho kusengaphambili. Isikhathi sokulethwa esithile sincike ezintweni kanye nenani le-oda lakho.
Q5. Isikhathi sewaranti singakanani?
A: Isakhiwo sensimbi iminyaka emi-5, zonke izingxenye ezisele unyaka owodwa.