1. Ikholomu yokuthambekela kanye ne-pneumatic locking mount kanye nengalo yokwehlisa;
2. Ishubhu eliqondiswe ku-shaft enezinhlangothi eziyisithupha lifinyelela ku-270mm lingavimbela ngempumelelo ukuguguleka kwe-hexagonal; umgodi:
3. Isakhiwo esincane se-valve yezinyawo singasuswa sonke, sisebenze kahle futhi sithembekile, futhi kulula ukusilungisa;
4. Ukufaka okuzenzakalelayo kanye nekhanda lokwehlisa, ukusebenza kulula; ukukhiya kwe-pneumatic komgodi oyinhloko kuyashesha futhi kuthembekile:
5. Isakhiwo esingathinti, ukufaka amathayi ngekani nokwehlisa kulula kakhulu;
6. Ngethangi lomoya langaphandle lokwenyuka okusheshayo, elilawulwa yivalvu yonyawo ehlukile futhi elibanjwa ngesandla ledivayisi yomoya; (ongakukhetha)
7. Inengalo yokusiza yomoya yokuphatha amathayi abanzi, aphansi futhi aqinile.
| Amandla enjini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Ububanzi obukhulu besondo | 41"/1043mm |
| Ububanzi obukhulu besondo | 14"/360mm |
| Ukubopha ngaphakathi | 12"-24" |
| Ukunikezwa komoya | Ibha engu-8-10 |
| Isivinini sokuzungezisa | 6rpm |
| Amandla okuqeda ubuhlalu | 2500Kg |
| Izinga lomsindo | <70dB |
| Isisindo | 419Kg |
| Usayizi wephakheji | 860*1330*1980mm |
| Amayunithi ayi-8 angalayishwa esitsheni esisodwa esingu-20” | |
Imihlathi ayikwazi ukuvulwa noma ukuvalwa:
Hlola ukuthi akukho yini ukuvuza komoya, hlola ukuthi i-valve core enezindlela ezinhlanu iyagxuma yini efolokini le-pedal, uma okungenhla kuyinto evamile, hlola ukuthi akukho ukushaywa yi-valve yombiko wokusabalalisa ojikelezayo, susa ipayipi lomoya elixhumanisa i-valve yombiko wokusabalalisa ojikelezayo nesilinda encane, bese ulifaka ku-pedal Uma unganyatheli noma unganyatheli ngokugcwele, ipayipi elilodwa lomoya elixhumanisa i-valve yokusabalalisa umoya ojikelezayo nesilinda encane linomoya ophumayo. Kunoma ikuphi, into yokuthi amapayipi omoya amabili awakhiphi umoya ngesikhathi esisodwa ukushaywa kwe-valve yokusabalalisa umoya ojikelezayo. Uma izingxenye ezingenhla Akukho nkinga, hlola ingxenye ye-claw, ukuthi isihlalo se-claw sikhubazekile noma sinamathele, ukuthi i-turntable yesikwele inamathele, ukuthi i-turntable yesikwele inamathele, ukuthi iphinikhodi ye-turntable yesikwele iyawa.