1. Isakhiwo esincane se-valve yezinyawo singasuswa sonke, ukusebenza kuzinzile futhi kuthembekile, futhi kulula ukukulungisa;
2. Ikhanda elifakwayo kanye nemihlathi yokubamba yenziwe ngensimbi ye-alloy, enganciphisa ngempumelelo umonakalo wethayi;
3. Ingalo yomsizi womoya isindisa isikhathi nomzamo ekusebenzeni;
4. Imihlathi yokubamba elungisekayo (ongakukhetha), ukubopha okuyisisekelo kungalungiswa ngosayizi ongu-±2”.
5. Uhlobo olusha lomsizi okulula ukususa amathayi aqinile odongeni.
| Amandla enjini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Ububanzi obukhulu besondo | 44"/1120mm |
| Ububanzi obukhulu besondo | 14"/360mm |
| Ukubopha ngaphandle | 10"-21" |
| Ukubopha ngaphakathi | 12"-24" |
| Ukunikezwa komoya | Ibha engu-8-10 |
| Isivinini sokuzungezisa | 6rpm |
| Amandla okuqeda ubuhlalu | 2500Kg |
| Izinga lomsindo | <70dB |
| Isisindo | 379Kg |
| Usayizi wephakheji | 1100*950*950mm,1330*1080*300mm |
| Amayunithi angu-20 angalayishwa esitsheni esisodwa esingu-20” | |
1. Uvelaphi?
I-Qingdao, Isifundazwe saseShandong, eChina.
2. Ingabe ungumkhiqizi noma ungumhwebi?
Umkhiqizi. Sinefektri yethu kanye nethimba le-QC.
3. Siyini isikhathi sokulethwa?
Izinsuku zokusebenza ezingu-30.
Siyakwamukela ukuzobuza ngemininingwane eyengeziwe. Sicela uqaphele ukuthi leli lifti likufanele yini.