1. Ukulinganisa okuzenzakalelayo kwebanga nobubanzi besondo;
2. Ukuzilinganisa ngokwakho;
3. Umsebenzi wokwenza ngcono ukungalingani;
4. I-adaptha yokuzikhethela yokulinganisela isondo lesithuthuthu;
5.Izilinganiso ngamasentimitha noma ngamamilimitha, ukufundwa kwazo ngamagremu noma nge-oz;
| Amandla enjini | 0.25kw/0.32kw |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 110V/220V/240V, ihora eli-1, 50/60hz |
| Ububanzi bomphetho | 254-615mm/10”-24” |
| Ububanzi bomphetho | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Isisindo esiphezulu sesondo | 65kg |
| Ububanzi obukhulu besondo | 37”/940mm |
| Ukulinganisela ukunemba | ±1g |
| Isivinini sokulinganisela | 200rpm |
| Izinga lomsindo | <70dB |
| Isisindo | 154kg |
| Usayizi wephakheji | 1000*900*1150mm |
Njengomshini wokulinganisa usayizi ongalingani kanye nendawo yento ejikelezayo, umshini wokulinganisa usengozini yamandla aphakathi nendawo ngenxa yekhwalithi engalingani ye-axis lapho i-rotor ijikeleza ngempela. Ngaphansi kwesenzo samandla aphakathi nendawo, i-rotor izobangela ukudlidliza nomsindo ku-rotor bearing, okungeke nje kusheshise ukuguguleka kwe-bearing futhi kunciphise impilo ye-rotor, kodwa futhi kungenza ukusebenza komkhiqizo kungabonakali. Ngalesi sikhathi, kuyadingeka ukusebenzisa idatha elinganiswe ngumshini wokulinganisa ukulungisa inani elingalingani elihlanganiswe nesimo sangempela se-rotor, ukuze kuthuthukiswe ukusatshalaliswa kwesisindo se-rotor, ukuze amandla okudlidliza akhiqizwa lapho i-rotor ijikeleza angancishiswa abe uhla olujwayelekile.
Imishini yokulinganisa inganciphisa ukudlidliza kwe-rotor, ithuthukise ukusebenza kwe-rotor futhi iqinisekise ikhwalithi yayo. Ngakho-ke, umshini wokulinganisela ungasetshenziswa njengesivivinyo samathayi emoto, futhi ukuhlolwa komshini wokulinganisela amathayi emoto kubizwa ngokuthi isivivinyo somshini wokulinganisela amasondo.