1. Ikholomu yokuthambekela kanye ne-pneumatic locking mount kanye nengalo yokwehlisa;
2. Ishubhu eliqondiswe kuma-axis ayisithupha lifinyelela ku-270mm lingavimbela ngempumelelo ukuguguleka kwama-axis ayisithupha;
3. Isakhiwo esincane se-valve yezinyawo singasuswa sonke, sisebenze kahle futhi sithembekile, futhi kulula ukusilungisa;
4. Ikhanda elifakwayo kanye nomhlathi wokubamba kwenziwa ngensimbi ye-Alloy;
5. I-Adjustable Grip Jaw (inketho), ± 2” ingalungiswa ngosayizi oyisisekelo wokubambelela;
6. Ifakwe idivayisi yokuqhuma kwe-jet-blast yangaphandle yethangi lomoya, elawulwa yi-valve yonyawo eyingqayizivele kanye nedivayisi yomoya ephathwa ngesandla;
7.Ingalo yokusiza enamandla yokuphatha amathayi abanzi, aphansi futhi aqinile.
| Amandla enjini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Ububanzi obukhulu besondo | 44"/1120mm |
| Ububanzi obukhulu besondo | 14"/360mm |
| Ukubopha ngaphandle | 10"-21" |
| Ukubopha ngaphakathi | 12"-24" |
| Ukunikezwa komoya | Ibha engu-8-10 |
| Isivinini sokuzungezisa | 6rpm |
| Amandla okuqeda ubuhlalu | 2500Kg |
| Izinga lomsindo | <70dB |
| Isisindo | 384Kg |
| Usayizi wephakheji | 1100*950*950mm,1330*1080*300mm |
| Amayunithi angu-24 angalayishwa esitsheni esisodwa esingu-20” | |
1. Umthombo wamandla nomoya kumele kunqanyulwe ngaphambi kokulungiswa.
2. Umshini udinga ukusulwa ngokucophelela, futhi izingxenye ezishelelayo nezidluliswayo kufanele zigcotshwe njalo ngemva kokusebenza kwansuku zonke.
3. Hlola njalo isihlukanisi samanzi negesi kanye ne-lubricator, uyikhiphe ngesikhathi lapho kunamanzi amaningi kakhulu, bese uyigcwalisa ngesikhathi lapho uwoyela unganele.
4. Qinisekisa ukuthi kukhona uwoyela wokugcoba owanele ebhokisini lokunciphisa. Ungabona izinga likawoyela kusukela efasiteleni likawoyela. Vula isembozo sepulasitiki maphakathi nebhentshi lokusebenzela, ukhulule amabhawodi, bese ufaka uwoyela ovela emigodini yamabhowodi.