1. Isakhiwo esincane se-foot valve singasuswa sonke, ukusebenza kahle nangokuthembekile futhi kulula ukusilungisa;
2. Ikhanda elifakwayo kanye nomhlathi wokubamba kwenziwa ngensimbi ye-alloy,
3. Ishubhu eliqondiswe ku-hexagonal elinwetshiwe laya ku-270mm, livimbela ngempumelelo ukuguguleka komgodi o-hexagonal;
4. Ifakwe umshini wokuphakamisa amathayi, okulula ukulayisha ithayi;
5. Ifakwe idivayisi yokuqhuma kwe-jet-blast yethangi lomoya eyakhelwe ngaphakathi, elawulwa yi-valve yonyawo eyingqayizivele kanye nedivayisi yomoya ephathwa ngesandla;
6. Ngengalo ephindwe kabili yokusiza ukuze uphathe amathayi abanzi, aphansi futhi aqinile.
7. I-Adjustable Grip Jaw (inketho), ± 2” ingalungiswa ngosayizi oyisisekelo wokubambelela.
| Amandla enjini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Ububanzi obukhulu besondo | 47"/1200mm |
| Ububanzi obukhulu besondo | 16"/410mm |
| Ukubopha ngaphandle | 13"-24" |
| Ukubopha ngaphakathi | 15"-28" |
| Ukunikezwa komoya | Ibha engu-8-10 |
| Isivinini sokuzungezisa | 6rpm |
| Amandla okuqeda ubuhlalu | 2500Kg |
| Izinga lomsindo | <70dB |
| Isisindo | 562Kg |
| Usayizi wephakheji | 1400*1120*1800mm |
| Amayunithi ayi-8 angalayishwa esitsheni esisodwa esingu-20” | |
1. Ukunikezwa kwamandla komshini wethayi kumele kube sesimweni esijwayelekile. Esimweni sokungasebenzi, amandla asesimweni sokungasasebenzi. Umfutho womoya womshini wangaphakathi usesimweni esijwayelekile, kanti ipayipi lomoya alixhunyiwe esimweni sokungasebenzi.
2. Ngaphambi kokushintsha ithayi, hlola ukuthi uhlaka lwethayi lukhubazekile yini, nokuthi umlomo womoya uyavuza noma uyaqhekeka.
3. Khulula umlomo womoya ukuze ukhulule umfutho wethayi, beka ithayi phakathi kwengalo yokucindezela, bese usebenzisa ingalo yokucindezela ukuze uhlukanise izinhlangothi ezimbili zethayi nohlaka lwesondo.
4. Sebenzisa amaswishi ukuze ususe amathayi.
5. Uma amathayi amasha efakiwe, amathayi azobekwa uphawu phezulu, bese amathayi efakwa ngokusebenzisa amaswishi.
6. Ngemva kokuhlanganiswa, iswishi ngayinye kufanele ibekwe endaweni engasebenzi.