1. Ukulinganisa ibanga ;
2. Ukulinganisa ngokwakho; Isibonisi sedijithali se-LED
3. Umsebenzi wokwenza ngcono ukungalingani;
4. I-adaptha yokuzikhethela yokulinganisela isondo lesithuthuthu;
5.Izilinganiso ngamasentimitha noma ngamamilimitha, ukufundwa kwazo ngamagremu noma nge-oz;
| Amandla enjini | 0.25kw/0.35kw |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 110V/240V/240V, ihora eli-1, 50/60hz |
| Ububanzi bomphetho | 254-615mm/10”-24” |
| Ububanzi bomphetho | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Isisindo esiphezulu sesondo | 65kg |
| Ububanzi obukhulu besondo | 37”/940mm |
| Ukulinganisela ukunemba | ±1g |
| Isivinini sokulinganisela | 200rpm |
| Izinga lomsindo | <70dB |
| Isisindo | 134kg |
| Usayizi wephakheji | 980*750*1120mm |
Uma nje ithayi kanye nomphetho kuhlanganiswe ndawonye, kudingeka isethi yokulungiswa kwebhalansi eguquguqukayo. Kungakhathaliseki ukuthi kusetshenziselwa ukushintsha umphetho noma ukushintsha ithayi elidala ngelisha, noma ngabe akukho okushintshiwe, ithayi liyasuswa kumphetho ukuze lihlolwe. Uma nje umphetho kanye nomphetho kuhlanganiswe kabusha ngokwehlukana, kudingeka ukulinganisela okuguquguqukayo.
Ngaphezu kokushintsha amarimu namathayi, kufanele futhi unake kakhulu ngezikhathi ezijwayelekile. Uma uthola ukuthi isiteringi siyanyakaza, kufanele uqale uhlole ukuthi ibhalansi eguquguqukayo ayijwayelekile yini. Ngaphezu kwalokho, izici ezifana nokuguqulwa kwamarimu, ukulungiswa kwamatayara, ukufakwa kwemodyuli yokuqapha umfutho wamatayara, kanye nokufakwa kwamavalvu ezinto ezahlukene kuzothinta ibhalansi eguquguqukayo. Kunconywa ukwenza isethi yebhalansi eguquguqukayo ukuqinisekisa ukusetshenziswa okuvamile kwesondo.