1. I-caliper ingalinganisa ibanga
2.With umsebenzi wokulinganisela wokuzilinganisa
3. Ukuthuthukisa ibhalansi yamathayi
4. Ukulinganisela ithayi lesithuthuthu nge-adaptha ngokuzithandela
5. Ifakwe umsebenzi wokuguqula kusuka ku-intshi kuya ku-millimeter kanye ne-gram kuya ku-ounce
6. Umgodi webhalansi othuthukisiwe, ukuzinza okuhle, ofanele zonke izinhlobo zokulinganisa amasondo ayisicaba.
| Amandla enjini | 0.25kw/0.32kw |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 110V/220V/240V, ihora eli-1, 50/60hz |
| Ububanzi bomphetho | 254-615mm/10”-24” |
| Ububanzi bomphetho | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Isisindo esiphezulu sesondo | 65kg |
| Ububanzi obukhulu besondo | 37”/940mm |
| Ukulinganisela ukunemba | ±1g |
| Isivinini sokulinganisela | 200rpm |
| Izinga lomsindo | <70dB |
| Isisindo | 112kg |
| Usayizi wephakheji | 1000*900*1100mm |
Uma amasondo emoto ejikeleza ngesivinini esikhulu, kuzokwakheka isimo esingalingani esiguquguqukayo, okubangela ukuthi amasondo nesiteringi kudlidlize ngesikhathi sokushayela. Ukuze kugwenywe noma kuqedwe lesi simo, kubalulekile ukwenza isondo lilungise ibhalansi yengxenye ngayinye yomphetho ngokwandisa isisindo esiphikisayo ngaphansi kwezimo eziguquguqukayo.
Okokuqala, qala injini ukuze ushayele ithayi ukuze lijikeleze, futhi ngenxa yamapharamitha angalingani, amandla e-centrifugal asetshenziswa yithayi ku-sensor ye-piezoelectric kuzo zonke izinhlangothi aguqulwa abe isignali kagesi. Ngokulinganisa okuqhubekayo kwesignali, uhlelo lwekhompyutha luhlaziya isignali, lubala usayizi wobuningi obungalingani kanye nendawo encane yepharamitha, bese luyibonisa ohlelweni lwesikrini. Ukuze kuhlangatshezwane nesidingo sokungalingani okuncane, i-sensor kanye ne-A/D converter ohlelweni kumele zisebenzise imikhiqizo ezwela kakhulu futhi enembile. Ngakho-ke isivinini sokubala kanye nesivinini sokuhlola sohlelo kudingeka sibe phezulu.