1. Kokubili ukushintsha kweloli nemoto;
2. Ukubopha komoya;
3. Ukuphakamisa komoya kokulayisha amasondo amakhulu;
4. Ukuzilinganisa ngokwakho;
5. Umsebenzi wokwenza ngcono ukungalingani;
6.Izilinganiso ngamasentimitha noma ngamamilimitha, ukufundwa kwazo ngamagremu noma ama-oz;
| Amandla enjini | 0.55kw/0.8kw |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 220V/380V/415V, 50/60hz, 3ph |
| Ububanzi bomphetho | 305-615mm/12””-24” |
| Ububanzi bomphetho | 76-510mm”/3”-20” |
| Isisindo esiphezulu sesondo | 200kg |
| Ububanzi obukhulu besondo | 50”/1270mm |
| Ukulinganisela ukunemba | Imoto ±1g Iloli ±25g |
| Isivinini sokulinganisela | 210rpm |
| Izinga lomsindo | <70dB |
| Isisindo | 200kg |
| Usayizi wephakheji | 1250*1000*1250mm |
| Amayunithi angu-9 angalayishwa esitsheni esisodwa esingu-20” | |
Yimaphi amalungiselelo okufanele enziwe ngaphambi kokuba isondo lilinganiswe ngokuguquguqukayo?
1. Hlanza futhi uhlole amathayi. Akufanele kube namatshe endaweni yokunyathela amathayi. Uma ekhona, wasuse nge-screwdriver noma amanye amathuluzi. Akufanele kube nokunqwabelana kwenhlabathi esisekelweni, uma ekhona, sula ngendwangu.
2. Hlola umfutho wethayi. Umfutho wethayi kufanele ube ngenani elijwayelekile. Inani elijwayelekile lomfutho wethayi lingatholakala ohlakeni lomnyango wesihlalo somshayeli, ngokuvamile amabha angu-2.5.
3. Ibhulokhi yokuqala yebhalansi eguquguqukayo ethayini kufanele isuswe ngokuphelele.
Usebenzisa i-wheel balancer kangaki? Uma ingakalungiswa izikhathi ezingaphezu kwezintathu, siyini isizathu?
Ngokuvamile, ungalungisa isondo kanye noma kabili. Ezimweni ezingavamile, isondo lingalungiswa kathathu. Uma isondo lingalungiswanga ngemva kokusebenzisa isondo izikhathi ezingaphezu kwezintathu, kungase kube ukuthi isondo kanye nehabhu lamasondo akuhlanganisiwe kahle, noma kukhona ukungcola okufana noketshezi lwe-sealant yamasondo nezinto eziwayo ethayini. Bese uhlola lezi zingxenye bese uzama futhi.