1. Isibonisi se-LCD esinombala esingu-17'', isikhombikubona esinobungane, ukusebenza okulula;
2. Namathisela indawo yezisindo ngokubeka kwe-laser, okunembe kakhudlwana;
3. Imodi yokulinganisela ehlukahlukene, yamarimu akhethekile;
4. Umsebenzi we-SPLIT;
5. Umsebenzi wokwenza ngcono i-OPT;
6. Umsebenzi wokulinganisa okuzenzakalelayo ohlakaniphile;
7. Umsebenzi wokuxilonga amaphutha, futhi ukhuthaze ukuxilongwa kokubonisa;
8.Ingalinganiswa ngamarimu e-IVECO;
9. Usayizi wobubanzi berimu lokulinganisa okuzenzakalelayo.
| Amandla enjini | 0.3kw |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 110V/230V, ihora eli-1, 50/60hz |
| Ububanzi bomphetho | 10”-25” |
| Ububanzi bomphetho | 1”-17” |
| Isisindo esiphezulu sesondo | 143lbs/65kg |
| Ububanzi obukhulu besondo | 43”/1100mm |
| Ububanzi obukhulu besondo | 21”/530mm |
| Isivinini sokulinganisela | ≤140rpm |
| Isikhathi somjikelezo | Amasekhondi angu-15 |
| Ukulinganisela ukunemba | 0.05 oz/1g |
| Usayizi wephakheji | 1520*1020*1450mm |
Kungumshini wokunciphisa amandla e-centrifugal ethayi, ukunciphisa ukuguguleka okungavamile kwethayi, nokwenza ithayi lisebenze kahle.
Indlela yokusebenzisa: Lungisa izinombolo emshinini ngokwemodeli yethayi. Isibonelo, ithayi lingu-185/60 R14, ububanzi bethayi obungu-185. Inkinobho yokuqala ngakwesobunxele se-balancer kufanele ilungiswe ngokwebubanzi. U-60 uyisilinganiso se-aspect sethayi. Inkinobho ephakathi ingasetshenziswa ukukala i-clamp, futhi ingalungiswa ngokwemodeli yethayi. Ububanzi be-Rim obungu-14 ngamasentimitha. Inkinobho ngakwesokudla ingadonsa irula emshinini wokulinganisa ukuze inqume ibanga ukusuka emngceleni wethayi. Izinhlobo ezahlukene zemishini yokulinganisa zingase zihluke, futhi umsebenzi othize kufanele wenziwe ngokwencwadi yemiyalelo.