1. Ukulinganisa okuzenzakalelayo kwebanga nobubanzi besondo;
2. Ukuzilinganisa ngokwakho;
3. Umsebenzi wokwenza ngcono ukungalingani;
4. I-adaptha yokuzikhethela yokulinganisela isondo lesithuthuthu;
5.Izilinganiso ngamasentimitha noma ngamamilimitha, ukufundwa kwazo ngamagremu noma nge-oz;
| Amandla enjini | 0.25kw/0.35kw |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | 110V/220V/240V, ihora eli-1, 50/60hz |
| Ububanzi bomphetho | 254-615mm/10”-24” |
| Ububanzi bomphetho | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Isisindo esiphezulu sesondo | 65kg |
| Ububanzi obukhulu besondo | 37”/940mm |
| Ukulinganisela ukunemba | ±1g |
| Isivinini sokulinganisela | 200rpm |
| Izinga lomsindo | <70dB |
| Isisindo | 178kg |
| Usayizi wephakheji | 1000*900*1150mm |
1. I-spindle enembile kakhulu ibambisene nedivayisi yenzwa evame kakhulu ukubala imvamisa yokujikeleza kwethayi ngokunembe kakhudlwana.
2. Isebenzisa iphaneli yokusebenza engacindezeleki ethinta kakhulu, ukusebenza kahle, ukucubungula idatha okuqinile, futhi umdwebo wesimiso semodi yokusebenza ulula futhi kulula ukuwuqonda nokusebenza.
3. Isembozo sokuvikela amathayi senziwe ngezinto ze-nylon ezixinene kakhulu, ezingeke zishintshe ebulukhunini nasekuqhekekeni ngemva kweminyaka eminingi.
4. Umzimba webhokisi ujiyile, umsindo uphansi, futhi ukusebenza kuzinzile. Kufanelekile ukulinganisela amasondo ezimoto amancane naphakathi ahlukahlukene.
5. Inemisebenzi yokuzihlola kanye neyokuzihlola amaphutha ukuqinisekisa ukunemba kwedatha.
6. Indawo enkulu yokugcina izinto inohlelo olucacile kanye nemininingwane eyahlukene yokugcina izinto.
7. Irula elisanda kuthuthukiswa lilula kakhulu futhi liyashesha ukukala ububanzi nobubanzi bethayi.
8. I-spindle eqondile ayigugi futhi inomsindo ophansi, ayigqwali futhi ayinagqwala.